Páčkový mechanismus
s výškou náplně 30 mm, k přišroubování, stříbrné barvy, nemagnetické
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | WS-HM-GS50 |
| Prodejní balení | 1 kus |
| Značka: | Krause |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 3,36 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
s výškou náplně 30 mm, k přišroubování, stříbrné barvy, nemagnetické
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | WS-HM-GS50 |
| Prodejní balení | 1 kus |
| Značka: | Krause |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 3,36 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
3,36 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 263 kusů
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
Množ.
S pákovým mechanismem k přišroubování od společnosti KRAUSE je ve skladu, v dílně nebo ve výrobě rychlá dostupnost důležitých dokumentů zajištěna. Pákový mechanismus umožňuje rychlé zakládání, výměnu a doplnění děrovaných podkladů nebo průhledných desek s děrovanou lištou. Otevření děrovacích svorek probíhá pomocí páky. Díky šikmo stojící polovině oblouku je navíc usnadněno listování dokumenty.
Pákový mechanismus disponuje roztečí děr 80 mm. Do pákového mechanismu je možné založit také stoh papíru o výšce až 30 mm. Díky předvrtaným otvorům lze pořadačový mechanismus pomocí šroubů M4 velmi stabilně přišroubovat k povrchům ze dřeva, plastu nebo kovu.
Při přišroubování pogumovaných magnetických systémů k pořadačovému mechanismu vznikne magnetický pákový mechanismus. Odpovídající magnety a potřebné šrouby jsou uvedeny níže v odkazech.
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | WS-HM-GS50 |
| EAN | 7640172698273 |
| Značka |
|
| Šířka | 55 mm |
| Délka | 92 mm |
| Výška | 50 mm |
| Objímka strany | 35 mm |
| Barva | Stříbrná barva |
| Provedení | Pákový mechanismus |
| Hmotnost | 67 g |
Výrobce: Krause AG, Tösstalstrasse 55, 8492 Wila, kontakt@krause.ch
Odpovědná osoba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, [email protected]
| 10 ks | 0,10 EUR/ks* |
| 1 ks | 4,14 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 3,64 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 3,17 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 2,94 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 2,74 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 180 ks | ||
1 ks 18,30 EUR/ks*
1 ks 5,29 EUR/ks*
1 ks 6,00 EUR/ks*
1 ks 3,30 EUR/ks*
1 ks 8,08 EUR/ks*
1 ks 3,61 EUR/ks*
1 ks 4,98 EUR/ks*
1 ks 3,41 EUR/ks*
1 ks 3,00 EUR/ks*
1 ks 4,42 EUR/ks*
1 ks 4,42 EUR/ks*
1 ks 2,59 EUR/ks*
1 ks 8,08 EUR/ks*