Klip na podložku 120 mm
drátěná přítlačná mechanika k přišroubování, stříbrná barva, nemagnetické
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | WS-DKM-SIK |
| Prodejní balení | 1 kus |
| Značka: | Krause |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 2,59 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
drátěná přítlačná mechanika k přišroubování, stříbrná barva, nemagnetické
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | WS-DKM-SIK |
| Prodejní balení | 1 kus |
| Značka: | Krause |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 2,59 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
2,59 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 197 kusů
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
Množ.
Tato stříbrná podložková svorka od KRAUSE o šířce 120 mm představuje ideální volbu pro vlastní podložky s klipem a prezentační desky v kanceláři, v dílně, ve skladu nebo na staveništích. Silná pružinová mechanika umožňuje spolehlivé a bezpečné upevnění formulářů, kontrolních seznamů či poznámek. Díky předvrtaným otvorům lze podložkovou svorku velmi stabilně připevnit na povrchy.
V případě požadavku na magnetickou podložkovou svorku je možné k oběma otvorům přišroubovat pogumované magnetické systémy. Odpovídající magnety a potřebné šrouby jsou níže uvedeny v odkazech.
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | WS-DKM-SIK |
| EAN | 7640172698235 |
| Značka |
|
| Délka | 30 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Barva | Stříbrná barva |
| Upínací šířka | 10 mm |
| Provedení | svorka na podložku s klipem |
| Hmotnost | 24 g |
Výrobce: Krause AG, Tösstalstrasse 55, 8492 Wila, kontakt@krause.ch
Odpovědná osoba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, [email protected]
| 100 ks | 0,16 EUR/ks* |
| 1 ks | 4,82 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 4,27 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 3,76 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 3,51 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 3,27 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 160 ks | ||
1 ks 4,98 EUR/ks*
1 ks 3,41 EUR/ks*
1 ks 4,42 EUR/ks*
1 ks 8,08 EUR/ks*
1 ks 3,30 EUR/ks*
1 ks 3,61 EUR/ks*
1 ks 4,42 EUR/ks*
1 ks 3,36 EUR/ks*
1 ks 8,08 EUR/ks*
1 ks 4,98 EUR/ks*
1 ks 12,56 EUR/ks*
1 ks 3,00 EUR/ks*