Uzavírací klipy pro rámy na plakáty
transparentní
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | SF-PFB-01 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena a sleva | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 0,51 EUR/ks | |
| od | 50 ks | 0,46 EUR/ks |
| od | 100 ks | 0,41 EUR/ks |
| vč. DPH plus poštovné | ||
transparentní
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | SF-PFB-01 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena a sleva | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 0,51 EUR/ks | |
| od | 50 ks | 0,46 EUR/ks |
| od | 100 ks | 0,41 EUR/ks |
| vč. DPH plus poštovné | ||
5,10 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 3 610 kusů
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
Množ.
Tyto robustní uzavírací klipy z transparentního plastu představují ideální doplněk k našim rámům na plakáty. Zajištění vložených plakátů na požadovaném místě – bez ohledu na to, zda jsou rámy na plakáty používány na výšku nebo na šířku.
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | SF-PFB-01 |
| EAN | 7640172691465 |
| Výška | 12,5 mm |
| Šířka | 15 mm |
| Hloubka | 5 mm |
| Materiál | Transparentní plast |
| Provedení | Pomůcky |
| Barva | Průhledná |
| Hmotnost | 1 g |
Výrobce: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, support@supermagnete.com
| 5 ks | 3,74 EUR/ks* | |
| od | 15 ks | 3,47 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 3,27 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 3,15 EUR/ks* |
| 5 ks | 2,93 EUR/ks* | |
| od | 15 ks | 2,74 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 2,59 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 2,50 EUR/ks* |
| 5 ks | 2,48 EUR/ks* | |
| od | 15 ks | 2,28 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 2,12 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 2,03 EUR/ks* |
10 ks 0,31 EUR/ks*
5 ks 1,53 EUR/ks*
1 ks 6,27 EUR/ks*
5 ks 1,53 EUR/ks*
1 ks 2,12 EUR/ks*
1 ks 5,73 EUR/ks*