Svorky pro rámy na plakáty
v různých provedeních, transparentní
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | SF-PFB-02 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena a sleva | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 0,31 EUR/ks | |
| od | 50 ks | 0,28 EUR/ks |
| od | 100 ks | 0,25 EUR/ks |
| vč. DPH plus poštovné | ||
v různých provedeních, transparentní
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | SF-PFB-02 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena a sleva | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 0,31 EUR/ks | |
| od | 50 ks | 0,28 EUR/ks |
| od | 100 ks | 0,25 EUR/ks |
| vč. DPH plus poštovné | ||
3,10 EUR
vč. DPH plus poštovné
Vyberte si prosím požadovanou variantu.
Tyto spony z transparentního plastu jsou odolné a vhodné jako příslušenství k našim rámům na plakáty. Nabízíme spony ve třech různých provedeních:
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | SF-PFB-02 |
| Šířka | 14 mm |
| Hloubka | 8 mm |
| Materiál | Transparentní plast |
| Provedení | Pomůcky |
| Barva | Průhledná |
| Hmotnost | 1 g |
Výrobce: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, support@supermagnete.com
| 5 ks | 3,74 EUR/ks* | |
| od | 15 ks | 3,47 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 3,27 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 3,15 EUR/ks* |
| 5 ks | 2,93 EUR/ks* | |
| od | 15 ks | 2,74 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 2,59 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 2,50 EUR/ks* |
| 5 ks | 2,48 EUR/ks* | |
| od | 15 ks | 2,28 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 2,12 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 2,03 EUR/ks* |
10 ks 0,51 EUR/ks*
1 ks 2,12 EUR/ks*
5 ks 1,53 EUR/ks*
1 ks 5,73 EUR/ks*
5 ks 1,53 EUR/ks*
1 ks 6,27 EUR/ks*