Skleněné magnety „Bouquet“
s květinovými motivy, sada 4 ks
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | SALE-095 |
| Prodejní balení | 1 set |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 5,07 EUR/set | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
s květinovými motivy, sada 4 ks
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | SALE-095 |
| Prodejní balení | 1 set |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 5,07 EUR/set | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
5,07 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 352 sety
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
Počet setů
Roztomilé skleněné magnety „Bouquet“ od Trendform s francouzskými vintage motivy v zářivých barvách.
Zadní strana může při silném tření magnetu o povrch zanechat tmavé šmouhy. Tyto šmouhy lze však snadno odstranit vlhkým hadříkem.
Tento produkt není vhodný pro použití na magnetickou barvu ani na magnetické tabule se skleněným povrchem. V našich FAQ naleznete informace o tom, jaké magnety lze v těchto případech použít:
FAQ magnetická barva & FAQ skleněná magnetická tabule
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | SALE-095 |
| EAN | 7640161867727 |
| Značka |
|
| Počet kusů v setu | 4 kusů |
| Materiál | akrylátové sklo |
| Provedení | Magnetická dekorace |
| Výška | 30 mm |
| Šířka | 30 mm |
| Přilnavost k magnetické tabuli | 5 list A4 |
| Tvar | Hranatý |
| Motiv | květina |
| Barva | Vícebarevný |
| Hmotnost | 100 g/set |
Výrobce: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odpovědná osoba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, [email protected]
| 1 ks | 4,97 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 4,55 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 4,16 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 3,79 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 3,63 EUR/ks* |
| 1 ks | 34,19 EUR/ks* |
| 1 ks | 22,27 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 20,03 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 18,51 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 18,10 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 17,13 EUR/ks* |
| 1 ks | 32,44 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 28,88 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 23,28 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 22,22 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 21,25 EUR/ks* |