Skleněné magnety „America“
s americkými motivy, sada 4 kusů
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | SALE-093 |
| Prodejní balení | 1 set |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 5,07 EUR/set | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
s americkými motivy, sada 4 kusů
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | SALE-093 |
| Prodejní balení | 1 set |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 5,07 EUR/set | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
5,07 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 28 sety
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
Počet setů
Skleněné magnety od Trendform s klasickými americkými vintage motivy v elegantních, tlumených hnědých a modrých tónech.
Zadní strana může zanechat tmavé šmouhy, pokud je magnet silně třen o povrch. Tyto šmouhy lze však snadno odstranit vlhkým hadříkem.
Tento produkt není vhodný pro použití na magnetickou barvu ani na magnetické tabule se skleněným povrchem. V našich FAQ naleznete informace o tom, jaké magnety lze v těchto případech použít:
FAQ magnetická barva & FAQ skleněná magnetická tabule
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | SALE-093 |
| EAN | 7640161867703 |
| Značka |
|
| Šířka | 30 mm |
| Materiál | akrylátové sklo |
| Provedení | Magnetická dekorace |
| Výška | 30 mm |
| Přilnavost k magnetické tabuli | 5 list A4 |
| Počet kusů v setu | 4 kusů |
| Tvar | Hranatý |
| Motiv | Amerika |
| Barva | Vícebarevný |
| Hmotnost | 100 g/set |
Výrobce: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odpovědná osoba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, [email protected]
| 1 ks | 22,27 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 20,03 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 18,51 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 18,10 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 17,13 EUR/ks* |
| 1 ks | 34,19 EUR/ks* |