Magnety ve tvaru veverky
magnety na lednici ve tvaru veverky, sada 5 kusů
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | SALE-128 |
| Prodejní balení | 1 set |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 5,07 EUR/set | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
magnety na lednici ve tvaru veverky, sada 5 kusů
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | SALE-128 |
| Prodejní balení | 1 set |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 5,07 EUR/set | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
5,07 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 321 sety
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
Počet setů
Tato veselá parta veverek se těší na využití na lednicích a magnetických tabulích. Tam dohlížejí na to, aby Vaše poznámky a fotografie zůstaly na svém místě. A samozřejmě také na to, aby jim nasbírané oříšky nezmizely.
Roztomilé veverčí magnety od Trendform jsou vyrobeny ze syntetické pryskyřice a na zadní straně mají každý malý, silný kotoučový magnet. Dekorační magnety jsou dodávány v sadě po 5 kusech.
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | SALE-128 |
| EAN | 7640169363863 |
| Značka |
|
| Počet kusů v setu | 5 kusů |
| Tvar | Jiné |
| Materiál | syntetická pryskyřice |
| Provedení | Magnetická dekorace |
| Přilnavost k magnetické tabuli | 5 list |
| Barva | hnědá |
| Délka | 24 mm |
| Šířka | 17 mm |
| Výška | 15 mm |
| Motiv | veverka |
| Hmotnost | 67 g/set |
Výrobce: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odpovědná osoba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, [email protected]
| 1 ks | 7,44 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 6,84 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 6,29 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 5,79 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 5,56 EUR/ks* |
| 1 ks | 32,44 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 28,88 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 23,28 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 22,22 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 21,25 EUR/ks* |
| 1 ks | 34,19 EUR/ks* |
| 1 set | 20,34 EUR/set* |
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 5,03 EUR/set*
1 set 10,16 EUR/set*