Magnety na lednici „Telefon“
magnetické klipy ve tvaru ruky, sada 4 ks
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | LIV-231 |
| Prodejní balení | 1 set |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,12 EUR/set | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
magnetické klipy ve tvaru ruky, sada 4 ks
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | LIV-231 |
| Prodejní balení | 1 set |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,12 EUR/set | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
10,12 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 77 sety
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
Počet setů
Magnety na lednici „Handy“ v černé a bílé od trendform představují skutečně výhodnou volbu pro vaši domácnost. V podobě malých pomocných rukou drží magnetické klipy pevně pera, kabely nebo klíče. Díky pružné gumě se tyto magnety osvědčují jak v kuchyni, tak na pracovišti a spolehlivě udrží drobnosti na feromagnetických površích.
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | LIV-231 |
| EAN | 7640420953826 |
| Značka |
|
| Počet kusů v setu | 4 kusů |
| Materiál | guma |
| Provedení | Magnetická dekorace |
| Výška | 22 mm |
| Délka | 29 mm |
| Šířka | 21 mm |
| Tvar | Jiné |
| Barva | Černobílý |
| Hmotnost | 69 g/set |
Výrobce: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odpovědná osoba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, [email protected]
| 1 ks | 32,44 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 28,88 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 23,28 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 22,22 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 21,25 EUR/ks* |
| 1 set | 20,34 EUR/set* |
1 set 13,12 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*
1 ks 10,07 EUR/ks*
1 ks 8,03 EUR/ks*
1 ks 15,15 EUR/ks*
1 set 17,18 EUR/set*