Magnety na lednici „Baby Turtle“
ve tvaru želvy, sada 6 kusů
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | LIV-229 |
| Prodejní balení | 1 set |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,12 EUR/set | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
ve tvaru želvy, sada 6 kusů
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | LIV-229 |
| Prodejní balení | 1 set |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 set | 10,12 EUR/set | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
10,12 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 66 sety
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
Počet setů
Roztomilé magnety na lednici „Baby Turtle“ od trendform přinášejí do každodenního života veselou porci podmořského kouzla. Nejlepší na roztomilé želví partě: nepotřebuje ani vodu, ani salátové listy a po celý rok zajišťuje dobrou náladu na všech feromagnetických površích. Dekorativní magnety pevně podrží vaše poznámky, fotografie a až 6 listů formátu A4. V sadě 5 ks představují želví magnety také skvělý tip na dárek pro všechny milovníky hravých bytových doplňků.
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | LIV-229 |
| EAN | 7640420953819 |
| Značka |
|
| Počet kusů v setu | 6 kusů |
| Materiál | syntetická pryskyřice |
| Provedení | Magnetická dekorace |
| Přilnavost k magnetické tabuli | 6 list A4 |
| Výška | 8 mm |
| Šířka | 18 mm |
| Délka | 20 mm |
| Tvar | Jiné |
| Barva | Vícebarevný |
| Hmotnost | 55 g/set |
Výrobce: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odpovědná osoba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, [email protected]
| 1 ks | 32,44 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 28,88 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 23,28 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 22,22 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 21,25 EUR/ks* |
| 1 ks | 43,67 EUR/ks* |
| 1 ks | 15,15 EUR/ks* |
1 set 14,13 EUR/set*
1 ks 15,56 EUR/ks*
1 ks 22,32 EUR/ks*
1 set 10,16 EUR/set*
1 set 11,74 EUR/set*
1 set 10,07 EUR/set*