Magnetský háček „Kitty Cat“ vícebarevný
s ohebnými nohami jako háček, sada 2 ks, kočky
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | LIV-227/katzen |
| Prodejní balení | 1 kus |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 10,07 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
s ohebnými nohami jako háček, sada 2 ks, kočky
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | LIV-227/katzen |
| Prodejní balení | 1 kus |
| Značka: | Trendform |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 1 ks | 10,07 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
10,07 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 41 kusů
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
S magnetickými háčky značky Trendform ve tvaru koček a surikat získáte vždy dva připravené pomocníky na lednici nebo magnetickou tabuli. Zvířata odhalí chaos a odstraní jej. Magnetické háčky totiž pevně drží poznámky, nákupní seznamy a fotografie a ohebná nožičky těchto roztomilých čtyřnožců slouží jako háček. Zavěšení na ně utěrek, kuchyňských potřeb nebo také kancelářských potřeb.
Roztomilé kočičí magnety „Kitty Cat“ multicolor představují skvělý dárek pro milovníky koček, dekorační háčky "Meerkat" ve tvaru surikat jsou naproti tomu ideální volbou pro fanoušky safari.
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | LIV-227/katzen |
| EAN | 7640420952300 |
| Značka |
|
| Motiv | Kočka |
| Barva | Vícebarevný |
| Počet kusů v setu | 2 kusů |
| Tvar | Jiné |
| Materiál | plast |
| Délka | 130 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 5 mm |
| Provedení | S designovým háčkem |
| Hmotnost | 90 g |
Výrobce: © Trendform AG, Allmendstrasse 32, 8320 Fehraltorf, info@trendform.com. EU Authorized representative: SG Spedition Deutschland GmbH, Hauptstrasse 99, 78244 Gottmadingen, Deutschland, info@sg-spedition.ch
Odpovědná osoba:
Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, [email protected]
| 1 ks | 32,44 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 28,88 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 23,28 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 22,22 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 21,25 EUR/ks* |
| 1 ks | 15,15 EUR/ks* |
1 ks 8,03 EUR/ks*
1 ks 9,71 EUR/ks*
1 ks 9,71 EUR/ks*
1 ks 12,10 EUR/ks*
1 set 10,07 EUR/set*
1 ks 9,71 EUR/ks*
1 ks 15,15 EUR/ks*
1 set 9,78 EUR/set*
1 ks 9,71 EUR/ks*
1 ks 5,03 EUR/ks*
1 ks 9,71 EUR/ks*