Očko s vrutem, vnitřní průměr 23 mm
ocel, poniklovaná, závit M8
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STE-23 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 1,12 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
ocel, poniklovaná, závit M8
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STE-23 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 1,12 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
11,20 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 5 240 kusů
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
Množ.
Toto praktické očko s vnitřním průměrem 23 mm lze zašroubovat do jakéhokoli produktu se závitem M8, čímž vznikají nové možnosti upevnění všude tam, kde je to potřeba.
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STE-23 |
| EAN | 7640172693285 |
| závit | očko |
| Výška H | 56 mm |
| Vnitřní průměr háku b | 23 mm |
| Délka závitu h | 9 mm |
| Velikost závitu | M8 |
| Tolerance | +/- 0,5 mm |
| Povrchová úprava | Niklu (Ni) |
| Ocel | Q235 (Čína) |
| Provedení | očko |
| Hmotnost | 40 g |
| PDF technický list |
Výrobce: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, support@supermagnete.com
| 1 ks | 19,41 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 17,66 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 16,03 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 15,21 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 50 ks | ||
| 1 ks | 15,47 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 13,95 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 12,61 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 11,95 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 11,37 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 140 ks | ||
| 1 ks | 15,47 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 13,95 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 12,61 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 11,95 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 11,37 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 140 ks | ||
| 1 ks | 13,52 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 12,21 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 10,99 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 10,37 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 60 ks | ||
10 ks 0,89 EUR/ks*
1 ks 2,97 EUR/ks*
1 ks 5,51 EUR/ks*
1 ks 8,73 EUR/ks*
10 ks 0,20 EUR/ks*
10 ks 0,20 EUR/ks*
1 ks 6,09 EUR/ks*
1 ks 16,36 EUR/ks*
10 ks 0,89 EUR/ks*
1 ks 7,77 EUR/ks*
1 PB 23,34 EUR/bal.*
1 ks 2,97 EUR/ks*