Očko s vrutem, vnitřní průměr 19 mm
ocel, poniklovaná, závit M6
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STE-19 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 0,73 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
ocel, poniklovaná, závit M6
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STE-19 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 0,73 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
7,30 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 11 280 kusů
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
Množ.
Toto praktické očko s vnitřním průměrem 19 mm lze zašroubovat do jakéhokoli produktu se závitem M6, čímž vznikají nové možnosti upevnění všude tam, kde je to potřeba.
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STE-19 |
| EAN | 7640155438506 |
| závit | očko |
| Výška H | 50 mm |
| Vnitřní průměr háku b | 19 mm |
| Délka závitu h | 8 mm |
| Velikost závitu | M6 |
| Tolerance | +/- 0,5 mm |
| Povrchová úprava | Niklu (Ni) |
| Ocel | Q235 (Čína) |
| Provedení | očko |
| Hmotnost | 16 g |
| PDF technický list |
Výrobce: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, support@supermagnete.com
| 1 ks | 6,51 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 5,82 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 5,18 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 4,58 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 4,31 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 120 ks | ||
| 1 ks | 6,29 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 5,55 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 4,89 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 4,57 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 4,28 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 180 ks | ||
10 ks 0,22 EUR/ks*
10 ks 0,56 EUR/ks*
10 ks 1,68 EUR/ks*
10 ks 0,24 EUR/ks*
10 ks 0,17 EUR/ks*
10 ks 0,56 EUR/ks*
10 ks 0,78 EUR/ks*
1 ks 9,27 EUR/ks*
1 ks 11,76 EUR/ks*
10 ks 1,22 EUR/ks*
10 ks 1,12 EUR/ks*