Očka s vrutem, vnitřní průměr 4 mm
ocel, poniklovaná, závit M4
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STE-4 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 0,22 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
ocel, poniklovaná, závit M4
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STE-4 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 0,22 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
2,20 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 58 990 kusů
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
Množ.
Tyto praktické malé šroubovací očka s vnitřním průměrem 4 mm lze zašroubovat do jakéhokoliv produktu se závitem M4 a vytvořit tak nové možnosti uchycení všude tam, kde je to potřeba.
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STE-4 |
| EAN | 7640155438513 |
| závit | očko |
| Výška H | 22 mm |
| Vnitřní průměr háku b | 4 mm |
| Délka závitu h | 6 mm |
| Velikost závitu | M4 |
| Tolerance | +/- 0,5 mm |
| Povrchová úprava | Niklu (Ni) |
| Ocel | Q235 (Čína) |
| Provedení | očko |
| Hmotnost | 3 g |
| PDF technický list |
Výrobce: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, support@supermagnete.com
| 5 ks | 1,54 EUR/ks* | |
| od | 15 ks | 1,37 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 1,25 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 1,17 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 260 ks | ||
| 1 ks | 2,46 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 2,19 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 1,94 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 1,82 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 1,71 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 200 ks | ||
| 1 ks | 4,33 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 3,97 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 3,63 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 3,45 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 3,29 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 180 ks | ||
| 1 ks | 3,37 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 3,07 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 2,79 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 2,64 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 2,51 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 180 ks | ||
| 1 ks | 5,92 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 5,21 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 4,56 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 4,23 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 3,94 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 80 ks | ||
10 ks 0,56 EUR/ks*
10 ks 0,73 EUR/ks*
1 set 4,98 EUR/set*
10 ks 1,68 EUR/ks*
1 set 4,33 EUR/set*
1 ks 4,45 EUR/ks*
10 ks 0,24 EUR/ks*
1 set 40,62 EUR/set*
1 set 40,62 EUR/set*
10 ks 1,22 EUR/ks*
1 set 40,62 EUR/set*
100 ks 0,08 EUR/ks*
10 ks 0,17 EUR/ks*
10 ks 1,78 EUR/ks*
25 ks 1,03 EUR/ks*
1 set 6,14 EUR/set*