Očka s vrutem 4,3 mm vnitřní průměr
ocel, poniklovaná, závit M3
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STE-4.3 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 0,17 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
ocel, poniklovaná, závit M3
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STE-4.3 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 0,17 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
1,70 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 22 350 kusů
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
Množ.
Tyto praktické malé šroubovací očka s vnitřním průměrem 4,3 mm lze zašroubovat do jakéhokoliv produktu se závitem M3 a vytvořit tak nové možnosti uchycení všude tam, kde je potřebujete.
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STE-4.3 |
| EAN | 7640172693315 |
| závit | očko |
| Výška H | 20 mm |
| Vnitřní průměr háku b | 4,3 mm |
| Délka závitu h | 6 mm |
| Velikost závitu | M3 |
| Tolerance | +/- 0,5 mm |
| Povrchová úprava | Niklu (Ni) |
| Ocel | Q235 (Čína) |
| Provedení | očko |
| Hmotnost | 1,3 g |
| PDF technický list |
Výrobce: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, support@supermagnete.com
| 5 ks | 1,46 EUR/ks* | |
| od | 15 ks | 1,29 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 1,16 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 1,08 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 240 ks | ||
| 5 ks | 1,24 EUR/ks* | |
| od | 15 ks | 1,10 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 0,99 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 0,92 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 280 ks | ||
10 ks 0,17 EUR/ks*
1 ks 3,32 EUR/ks*
10 ks 0,56 EUR/ks*
10 ks 0,22 EUR/ks*
10 ks 0,39 EUR/ks*
10 ks 0,89 EUR/ks*
10 ks 0,56 EUR/ks*
10 ks 0,73 EUR/ks*