Háky s vrutem, vnitřní průměr 4 mm
niklovaná ocel, závit M3
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STH-4 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 0,17 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
niklovaná ocel, závit M3
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STH-4 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 0,17 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
1,70 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 56 430 kusů
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
Množ.
Tyto praktické malé háky s vrutem s vnitřním průměrem 4 mm lze zašroubovat do jakéhokoli produktu se závitem M3 a vytvořit tak nové možnosti zavěšení všude tam, kde je potřebujete.
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STH-4 |
| EAN | 7640155438551 |
| závit | kulatý hák |
| Výška H | 19,05 mm |
| Šířka otevření háku a | 3,5 mm |
| Vnitřní průměr háku b | 4 mm |
| Délka závitu h | 5 mm |
| Velikost závitu | M3 |
| Tolerance | +/- 0,5 mm |
| Povrchová úprava | Niklu (Ni) |
| Ocel | Q235 (Čína) |
| Provedení | kulatý hák |
| Hmotnost | 2 g |
| PDF technický list |
Výrobce: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, support@supermagnete.com
| 5 ks | 1,24 EUR/ks* | |
| od | 15 ks | 1,10 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 0,99 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 0,92 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 280 ks | ||
| 5 ks | 1,46 EUR/ks* | |
| od | 15 ks | 1,29 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 1,16 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 1,08 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 240 ks | ||
10 ks 0,24 EUR/ks*
10 ks 0,39 EUR/ks*
10 ks 0,89 EUR/ks*
10 ks 0,56 EUR/ks*
10 ks 0,56 EUR/ks*
10 ks 0,17 EUR/ks*
5 ks 1,41 EUR/ks*
5 ks 1,64 EUR/ks*