Háky s vrutem, vnitřní průměr 22 mm
ocel, poniklovaná, závit M8
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STH-22 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 0,89 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
ocel, poniklovaná, závit M8
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STH-22 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 0,89 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
8,90 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 23 180 kusů
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
Množ.
Tyto praktické háky s vrutem s vnitřním průměrem 22 mm lze zašroubovat do jakéhokoliv produktu se závitem M8 a vytvořit tak nové možnosti zavěšení všude tam, kde je to potřeba.
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STH-22 |
| EAN | 7640155438537 |
| závit | kulatý hák |
| Výška H | 53,5 mm |
| Šířka otevření háku a | 17 mm |
| Vnitřní průměr háku b | 22 mm |
| Délka závitu h | 9 mm |
| Velikost závitu | M8 |
| Tolerance | +/- 0,5 mm |
| Povrchová úprava | Niklu (Ni) |
| Ocel | Q235 (Čína) |
| Provedení | kulatý hák |
| Hmotnost | 34 g |
| PDF technický list |
Výrobce: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, support@supermagnete.com
| 1 ks | 19,41 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 17,66 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 16,03 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 15,21 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 50 ks | ||
| 1 ks | 14,42 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 13,11 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 11,89 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 11,27 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 60 ks | ||
| 1 ks | 8,99 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 8,16 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 7,39 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 6,67 EUR/ks* |
| od | 80 ks | 6,36 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 180 ks | ||
| 1 ks | 5,18 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 4,77 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 4,39 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 4,20 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 4,02 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 220 ks | ||
| 1 ks | 13,52 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 12,21 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 10,99 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 10,37 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 60 ks | ||
10 ks 0,17 EUR/ks*
10 ks 0,24 EUR/ks*
10 ks 0,39 EUR/ks*
10 ks 0,56 EUR/ks*
10 ks 1,12 EUR/ks*
10 ks 0,89 EUR/ks*
10 ks 1,22 EUR/ks*
1 ks 16,36 EUR/ks*
10 ks 0,17 EUR/ks*
10 ks 1,12 EUR/ks*
10 ks 1,68 EUR/ks*
1 ks 30,16 EUR/ks*