Háky s vrutem, vnitřní průměr 14 mm
ocel, poniklovaná, závit M5
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STH-14 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 0,39 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
ocel, poniklovaná, závit M5
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STH-14 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 0,39 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
3,90 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 32 940 kusů
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
Množ.
Tyto praktické háky s vrutem s vnitřním průměrem 14 mm lze zašroubovat do jakéhokoliv produktu se závitem M5 a vytvořit tak nové možnosti zavěšení všude tam, kde je potřebujete.
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STH-14 |
| EAN | 7640155438520 |
| závit | kulatý hák |
| Výška H | 38 mm |
| Šířka otevření háku a | 11 mm |
| Vnitřní průměr háku b | 14 mm |
| Délka závitu h | 8 mm |
| Velikost závitu | M5 |
| Tolerance | +/- 0,5 mm |
| Povrchová úprava | Niklu (Ni) |
| Ocel | Q235 (Čína) |
| Provedení | kulatý hák |
| Hmotnost | 8 g |
| PDF technický list |
Výrobce: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, support@supermagnete.com
| 1 ks | 4,43 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 3,99 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 3,57 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 3,36 EUR/ks* |
| od | 40 ks | 3,17 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 140 ks | ||
1 ks 9,87 EUR/ks*
1 ks 9,87 EUR/ks*
10 ks 0,17 EUR/ks*
10 ks 0,24 EUR/ks*
10 ks 0,89 EUR/ks*
10 ks 0,56 EUR/ks*
1 ks 6,60 EUR/ks*
10 ks 0,17 EUR/ks*
10 ks 0,56 EUR/ks*
100 ks 0,08 EUR/ks*
1 ks 6,60 EUR/ks*
10 ks 0,56 EUR/ks*
100 ks 0,10 EUR/ks*
10 ks 0,67 EUR/ks*
10 ks 1,22 EUR/ks*