Hák s vrutem, vnitřní průměr 23 mm
ocel, poniklovaná, závit M10
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STH-23 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 1,12 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
ocel, poniklovaná, závit M10
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STH-23 |
| Prodejní balení | 10 kusů |
| Cena | ||
|---|---|---|
| 10 ks | 1,12 EUR/ks | |
| vč. DPH plus poštovné | ||
11,20 EUR
vč. DPH plus poštovné
ihned k dodání
skladem: 7 120 kusů
Dodací lhůta: 2–5 pracovních dnů
Množ.
Tyto praktické háky s vrutem s vnitřním průměrem 23 mm lze zašroubovat do jakéhokoliv produktu se závitem M10 a vytvořit tak nové možnosti zavěšení všude tam, kde je potřebujete.
| Název atributu | Hodnota atributu |
|---|---|
| Číslo zboží | STH-23 |
| EAN | 7640172693308 |
| závit | kulatý hák |
| Výška H | 62 mm |
| Šířka otevření háku a | 17 mm |
| Vnitřní průměr háku b | 23 mm |
| Délka závitu h | 11 mm |
| Velikost závitu | M10 |
| Tolerance | +/- 0,5 mm |
| Povrchová úprava | Niklu (Ni) |
| Ocel | Q235 (Čína) |
| Provedení | kulatý hák |
| Hmotnost | 58 g |
| PDF technický list |
Výrobce: Webcraft GmbH / supermagnete, Industriepark 206, 78244 Gottmadingen, Německo, support@supermagnete.com
| 1 ks | 28,94 EUR/ks* | |
| od | 3 ks | 26,53 EUR/ks* |
| od | 10 ks | 24,29 EUR/ks* |
| od | 20 ks | 23,16 EUR/ks* |
| Poptat slevu od 40 ks | ||
10 ks 0,56 EUR/ks*
10 ks 0,73 EUR/ks*
10 ks 0,89 EUR/ks*
10 ks 0,56 EUR/ks*
1 ks 29,74 EUR/ks*
1 ks 5,51 EUR/ks*